Autoškola v Liberci

Výcvik bezpečné a defenzivní jízdy a příprava na zkoušky autoškoly v Liberci.

Výcvik v provozu

V druhé etapě výcviku je naším cílem natrénovat zásady defenzivní a předpisové jízdy v ostrém provozu pod vedením zkušeného instruktora autoškoly. Na motorce jede žák sám, instruktor ho doprovází na druhé motorce. Autoškola Liberec tě protáhne provozem v Liberci, Jablonci a čekají nás parádní výlety po okolí.

Instruktor autoškoly Lukáš Kobera Máme za sebou 20 let praxe v autoškole v Liberci a Jablonci. Provedeme tě místy, která tě můžou čekat u zkoušky, ale také pojedeme na parádní dlouhé výlety.

Spojení mezi žákem a instruktorem při výcviku v provozu zajišťujeme bluetooth jednotkami Interphone. Díky nim máme po celou dobu nepřetržité obousměrné spojení. To znamená, že žák si s instruktorem mohou povídat jako kdyby si telefonovali. Jako záložní spojení používáme vysílačky Motorola ve veřejném nelicencovaném pásmu.

Teorie autoškoly

Každý týden máme konzultace v učebně v centru Liberce. Celou teorii ale zvládneš v pohodě nastudovat i z domova díky našemu e-learningu, ke kterému získáte přístup po složení první zálohy na kurzovné.

V programu Premium a Kombi nabízíme také možnost individuálních a nebo skupiových konzultací, tzv. webinářů. Používáme dvě nejrozšířenější technologie videokonferencí:

Skype - nejrozšířenější jednoduchý videokonferenční systém, umožňuje také sdílení obrazovky. Podmínkou je vlastní Skype účet a nainstalovaná aplikace. Aplikace je v češtině.

Webex - velmi oblíbený konferenční nástroj. Nevyžaduje žádný vlastní účet ani aplikaci, pouze schválení pluginu při prvním spuštění konference. Konference běží jen v okně prohlížeče. Nabízí i pokročilé funkce, kromě videohovoru a sdílení obrazovky také virtuální tabuli a záznam konference, který je všem účastníkům kdykoli k dispozici. Uživatelské rozhraní je v jednoduché angličtině.

Vyzkoušej náš E-learning, a zvládni závěrečné testy v autoškole napoprvé

Dopravní předpisy, praktické řešení situací v Liberci, zkušební trasy a jejich úskalí, testové otázky a ještě mnohem víc.

Sorry, your browser does not support inline SVG.
  • online

do autoškoly